fbpx
Zadzwoń: 042 – 633 25 48

O nas

Firma powstała w roku 1995 i jest jedną z najstarszych kancelarii brokerskich w Łodzi. Od początku zajmujemy się działalnością ubezpieczeniową, możemy pochwalić się ponad 20-letnim stażem na rynku.

Wyróżnikiem naszej działalności jest program dla funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych oraz ich rodzin. Program obejmuje opiekę ubezpieczeniową, zniżki na zakup pakietu prywatnej opieki zdrowotnej (LuxMed), a nawet zniżki w zakresie abonamentu telefonii komórkowej (Orange), energii elektrycznej i gazu, a także zakupu podręczników szkolnych.

Obsługujemy około 100 podmiotów gospodarczych oraz 12 tysięcy osób fizycznych. Działamy na terenie całego kraju, choć podstawą działalności w zakresie terytorialnym jest województwo łodzkie.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy przygotowani pod względem organizacyjnym, logistycznym, intelektualnym do sprostania wszelkim zadaniom w zakresie szeroko rozumianej działalności ubezpieczeniowej, postawionym nam przez naszych klientów.

Przygotowujemy specjalistyczne programy ubezpieczeniowe dla wybranych grup klientów, np.: służb mundurowych, pracowników administracji państwowej i samorządowej, abonentów telewizji kablowej, itp. Ponadto specjalizujemy się w ubezpieczeniach finansowych (gwarancje: zapłaty wadium, należytego wykonania umowy, usunięcia wad i usterek w okresie gwarancji i rękojmii).

Znamy dobrze specyfikę firm zajmujących się szeroko rozumianą działalnością z zakresie budownictwa (budowa dróg i mostów, wznoszenie kompletnych obiektów budowlanych, itp.).