fbpx
Zadzwoń: 042 – 633 25 48

Prywatna opieka medyczna Lux Med

Zastanawiasz się nad zakupem pakietu prywatnej opieki medycznej? Mamy coś dla Ciebie! Przy współpracy z LUX MED Ubezpieczenia przygotowaliśmy ofertę Grupowego Ubezpieczenia Zdrowotnego LUX MED dla Grupy Otwartej, dzięki której zapewnisz sobie i swoim bliskim opiekę medyczną najwyższej jakości optymalnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Prywatna opieka medyczna Lux Med to dostęp do lekarzy specjalistów i badań medycznych na terenie całego kraju. Na wizyty możesz umawiać się przez internet (www lub aplikacja) w Portalu Pacjenta lub telefonicznie. Pakiet medyczny to oszczędność czasu (odnawianie recept jednym kliknięciem, uzyskanie skierowania do specjalisty bez wychodzenia z domu dzięki teleporadom i czatom z lekarzami, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u specjalisty) i pewność łatwego dostępu do profesjonalnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Grupa LUX MED jest jedną z największych w Polsce sieci placówek prywatnej opieki medycznej, oferującą kompleksową opiekę ambulatoryjną i diagnostyczną dla firm, stowarzyszeń, związków i ich rodzin. Nasze działania mają na celu zapewnienie Pacjentom dostępu do wysokiej jakości usług medycznych we własnych centrach medycznych oraz placówkach partnerskich na terenie całego kraju.

Najważniejsze informacje oraz aktualne ceny znajdziesz w Przewodniku Ubezpieczonego.


PLIKI DO POBRANIA:

Pobierz i wypełnij deklarację:

 Deklaracja

Zakresy opieki w poszczególnych pakietach:

Zakres podstawowy  Zakres standardowy  Zakres kompleksowy  Zakres Premium

Pozostałe pliki do pobrania:

 Szczególne warunki ubezpieczenia Szczególne warunki kosztów leczenia