Ubezpieczenia – King Broker | Ubezpieczenia majątkowe, grupowe, zdrowotne

Ubezpieczenia

Strona główna / Ubezpieczenia

Sprawdź naszą ofertę

Oferujemy pełny wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych zarówno dla osób prywatnych jak i firm (min. OC, AC, NNW, ubezpieczenie floty).

Spośród dziesiątek ofert dostępnych na rynku wybierzemy dla Ciebie optymalną zapewniającą Twoim nieruchomościom odpowiedni zakres ochrony.

Prowadzenie firmy niesie za sobą szereg ryzyk. Na szczęście możesz się przed nimi zabezpieczyć korzystając z oferty ubezpieczeń firmowych.

Ubezpieczenie na życie to najlepsze zabezpieczenie życia i zdrowia Twojego oraz członków Twojej rodziny. Oferta grupowa oznacza minimum formalności i atrakcyjną cenę.

Ubezpieczenie zdrowotne to pomoc w razie problemów zdrowotnych. Zapewnij sobie szybki dostęp do lekarzy specjalistów i badań medycznych na terenie całego kraju.

Oferujemy grupowe ubezpieczenie na życie dla funkcjonariuszy, pracowników emerytów i rencistów Służby Więziennej, a także ich bliskich.

By cieszyć się beztroską na wyjeździe pamiętaj o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. Dzięki niemu w razie wypadku otrzymasz bezpłatną pomoc medyczną.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to bezcenne wsparcie w sytuacji, gdy nieoczekiwanie znajdziesz się w trudnej sytuacji z powodu wypadku.

Skontaktuj się z nami

Napisz w formularzu jakiego ubezpieczenia potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić ofertę.


Scroll to Top