Ubezpieczenie zdrowotne – King Broker | Ubezpieczenia majątkowe, grupowe, zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Strona główna / Ubezpieczenia / Ubezpieczenie zdrowotne

Prywatna opieka medyczna

Zastanawiasz się nad zakupem pakietu prywatnej opieki medycznej? Mamy coś dla Ciebie! 

Prywatna opieka medyczna Lux Med

Zastanawiasz się nad zakupem pakietu prywatnej opieki medycznej? Mamy coś dla Ciebie! Przy współpracy z LUX MED Ubezpieczenia przygotowaliśmy ofertę Grupowego Ubezpieczenia Zdrowotnego LUX MED dla Grupy Otwartej, dzięki której zapewnisz sobie i swoim bliskim opiekę medyczną najwyższej jakości optymalnie dopasowaną do Waszych potrzeb.

Prywatna opieka medyczna Lux Med to dostęp do lekarzy specjalistów i badań medycznych na terenie całego kraju. Na wizyty możesz umawiać się przez internet (www lub aplikacja) w Portalu Pacjenta lub telefonicznie. Pakiet medyczny to oszczędność czasu (odnawianie recept jednym kliknięciem, uzyskanie skierowania do specjalisty bez wychodzenia z domu dzięki teleporadom i czatom z lekarzami, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u specjalisty) i pewność łatwego dostępu do profesjonalnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

King Broker Łódź prywatna opieka medyczna
King Broker Łódź ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe korzyści:

Wybierz pakiet dla siebie

Pobierz i wypełnij deklarację

Pozostałe pliki do pobrania

Prywatna opieka medyczna Enel-Med

Wraz z centrum Enel-Med przygotowaliśmy specjalną ofertę prywatnej opieki medycznej. W ramach umowy opieki zdrowotnej z pakietu ENEL-MED gwarantujemy dostępność do konsultacji lekarzy specjalistów oraz dostępność do wszystkich placówek współpracujących na terenie kraju. Centrum medyczne ENEL – MED. S.A. jest polską firmą rodzinną, która świadczy usługi medyczne od 1993 roku. Obecnie jest to spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W ramach przygotowanej oferty mogą Państwo korzystać z szerokiego zakresu usług medycznych na terenie całego kraju.

Pakiet medyczny Enel-Med niesie szereg korzyści:

Skontaktuj się z nami

Napisz w formularzu jakiego ubezpieczenia potrzebujesz. Skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić ofertę.


Scroll to Top